Csapataink - II. Kerület UFC

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

CSAPATAINK 2021/2022

 

2015/2016 CSAPAT
Edzők neve:
Roller Dániel 06(70)238-88-59

Tóth Tamás

Edzések időpontja: 

hétfő, szerda 17:00-18:00, péntek 16:30-17:25




 

2013/2014 CSAPAT
Edzők neve:
Pethő Gergely 06(30)997-40-51

Perjési Lionel
Edzések időpontja: 
hétfő, szerda, péntek 17:30-18:30





 

2011/2012 CSAPAT
Edzők neve:
Boros Ádám 06
(70)773-99-73

Kincs Balázs, Mezei Mihály
Edzések időpontja: 
hétfő, szerda 15:45-17:15, péntek 17:30-19:00




 

2009/2010 CSAPAT
Edzők neve:
Kovács Viktor 06(20)442-78-13

Csáki Viktor
Edzések időpontja: 
hétfő, szerda, péntek 15:30-17:00




 

2007/2008 CSAPAT
Edzők neve:
Banka László 06(50)129-53-37

Kincs Balázs
Edzések időpontja:
hétfő, szerda 17:30-19:00, csütörtök 17:00-18:30



 

2005/2006 CSAPAT
Edzők neve:
Ritz Balázs 06(30)382-32-98

Székely József
Edzések időpontja: 
hétfő 17:00-18:30, kedd, csütörtök 16:00-17:30



 

2003/2004 CSAPAT
Edzők neve:
Roller Dániel 06(70)238-88-59


Edzések időpontja: 

kedd, csütörtök, péntek 17:30-19:00



 

FELNŐTT CSAPAT
Edzők neve:
Erdő-Lahner Tas 06(70)318-55-24

Ritz Balázs
Edzések időpontja:
hétfő 17:30-19:00, kedd 19:00-20:30, péntek 20:30-21:30



 

LURKÓ (2011-2012)
Edzők neve:
Kass László 06(30)300-44-57

Kincs Balázs
Edzések időpontja:
kedd, csütörtök 17:00-18:30, péntek 16:30-17:30



 
KÖLYÖK (2008-2010)
Edzők neve: 
Markóczy Csaba 06(70)548-89-85
Edzések időpontja:
kedd, csütörtök 15:30-17:00, péntek 15:30-16:30


 

JUNIOR (2007-)
Edzők neve: 

Roller Dániel 06(70)238-88-59
Edzések időpontja:
hétfő, szerda 15:30-17:00, péntek 15:30-16:30



 

MANÓ (2013-2015)
Edzők neve:
Kovács Viktor 06(20)442-78-13

Mezei Mihály
Edzések időpontja:
hétfő, szerda, péntek 17:30-18:30




 

KATICA (lány csapat)
Edzők neve:
Perjési Lionel 06(30)529-58-01

Edzések időpontja:
kedd és csütörtök 17:30-18:30, péntek 16:30-17:30



 

KAPUSEDZÉS
Edző neve:
Benke András 06(30)971-69-33
Korosztályok: 





 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz